loading

Aksesuarlar

Buluşumuzda aksesuar olarak kullanacağımız yürüme ve dengedeki tüm etkin yapılarında uyarılmasını sağlayacak dolayısıyla buluşumuzun pertürbasyon etkisinin arttırılmasını sağlayacak çim halı, 3 boyutlu kaplama gibi farklı ortam ve duyu hissi yaratabilecek aksesuarlar ile Thera Sponge Pertürbatif Yürüme ve Denge Seti bütüncül bir rehabilitasyon anlayışı ile kullanılmaya hazırdır.

 

  • Çim halı gb farklı ortam ve duyu hissi yaratabilecek kaplamalar : Bu yapılar pertürbasyona ilaveten duyu uyaranları arttırıcı ve dış ortama benzerliğin arttırılmasında ilave destek sağlayacaktır.

 

  • 3 boyutlu halı veya yumuşak kaplama : Bu yapı pertürbasyona ilaveten denge ve yürümede etken faktörlerden biri olan visuel ve vestibuler duyuların daha fazla uyarılmasına yardımcı olacaktır

 

  • Taşıma Askısı :Tekli veya 5 li farklı sayılardaki sünger yapıları her ortama terapistin kolayca taşımasına yardımcı olacaktır.

 

  • Taşıma lifti : ( YAKINDA ) Bağımsız yürüme çalıştırılırken yürümeye izin verecek ancak düşmeyi engelleyecek kemerli taşıma lifti. Çalışmaları devam eden bu aksesuar en kısa sürede ihtiyaçlıların kullanımına sunulacaktır.